Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

♡ İLK ALIŞVERİŞİNE ÖZEL %10 İNDİRİM KODU: FICKLE10 ♡

İlk Siparişinde %10 indirim için FICKLE10 kodunu kullan!

Sepetim 0

Satın alınabilecek başka ürün yok

Ürününüz hediye mi?
Sipariş notları ekleyin
Ara Toplam Ücretsiz
Nakliye, vergiler ve indirim kodları ödeme ekranında hesaplanır.

Gizlilik Politikası

Lütfen bu web sitesini (“www.ficklehearts.com”) kullanmakla işbu Gizlilik İlkeleri’ni kabul etmiş, ve işbu siteye üye olmanız, bir sipariş vermeniz veya bülten üyeliğinizi takiben FICKLE HEARTS’e aşağıda belirtilen şartlar çerçevesinde veri toplamaya izin vermiş sayılacağınızı göz önünde bulundurun.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİLER
Kabul etmiş olmanız halinde size doğrudan pazarlama yöntemleriyle (ör. Telefon, e-posta, SMS, sosyal ağlar, posta) ürün ve kampanyalarımız için güncellemeler ve teklifler sunabiliriz. E-posta, mesaj ya da diğer doğrudan pazarlama faaliyetleri kapsamında tarafınızla iletişime geçildiğinde size daima “ayrılma” seçeneği sunulur. Ayrıca herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçerek pazarlama tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca; onayın geri alındığına ilişkin kayıtlar bu tarihten itibaren 1 yıl; ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer her türlü kayıt ise gerektiğinde ilgili bakanlığa sunulmak üzere 3 yıl saklanacaktır. Süre geçtikten sonra kişisel verileriniz FICKLE HEARTS tarafından veya talebiniz üzerine silinir, yok edilir veya anonim hale getirilir.

KREDI KARTI GÜVENLİĞİ
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.ficklehearts.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Yukarıda belirtilen hususlar, kanunlar, yaptırımlar, gizlilik politikamız ve sorumluluklarımız çerçevesinde verileriniz sizin onayınız olmadan katiyen üçüncü kişilere aktarılmamaktadır. Bununla beraber yasal yükümlülüklerimizin gerektirdiği şekliyle ve yasaların sınırladığı şekilde mahkemeler ve diğer kamu kurumları ile verileriniz paylaşılabilmektedir.

KİŞİSEL VERİLERİN KULLANILMASI
Kişisel verileriniz özellikle şu amaçlarla kullanılmaktadır:
-Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği kapsamında akdedilen sözleşmelerin koşulları, güncel durumu ve güncellemeler ile ilgili müşterilerimiz ile iletişime geçmek, gerekli bilgilendirmeleri yapabilmek,
-Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği kapsamında akdedilen sözleşmeler uyarınca üstlenilen yükümlülükleri ifa etmek,
-Müşterilerimizin alışveriş deneyimleri göz önünde bulundurularak ilgilenebilecekleri ürünlere ilişkin yönlendirmelerde bulunmak ve kampanyalara ilişkin bilgi verebilmek,
-Müşteri memnuniyetini artırmak, web sitesi ve/veya mobil uygulamalardan alışveriş yapan müşterilerimizi tanıyabilmek ve müşteri çevresi analizinde kullanabilmek, çeşitli pazarlama ve reklam faaliyetlerinde kullanabilmek ve bu kapsamda anlaşmalı kuruluşlar aracılığıyla elektronik ortamda ve/veya fiziki ortamda anketler düzenlemek,
-Hizmetlerimiz ile ilgili müşteri şikayet ve önerilerini değerlendirebilmek,
-Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek ve yürürlükteki mevzuattan doğan haklarımızı kullanabilmek.